Profesjonalne usługi spawalnicze

Bartosz Kuźma

Elementy ze stali nierdzewnej do Twojej łodzi.

Spawanie elmentów łodzi ze stali nierdzewnej.

Kompleksowo wykonujemy projekty elementów dla łodzi oraz motorówek. Spawamy z najwyższej jakości materiałów.

Łodzie motorowe

Pantografy do łodzi

Twój silnik musi być prawidłowo i bezpieczenie umieszczony. Każdy pantograf wykonujemy w oparciu o specyfikacje techniczne łodzi i silnika, dobierając odpowiednio jego konstrukcję oraz wagę.

Kaczy dziób

Trap dziobowy

Element niezbędny na każdej łodzi wypoczynkowej. Nasze trapy (tak zwane kacze dzioby) charakteryzują się dostosowaniem kształu i wyglądu do łodzi. Stanowią nie tylko wartość użytkową, ale też ozdobną łodzi.

Osłony

Osłona na silnik

Osłona na śrubę silnika zapobiega jej zniszczeniu i jest bardzo instotnym elementem każdego silnika zaburtowego. Spawamy osłony do śrub silników z materiałów dobranych odpowiednio do wód w jakich pływa dana łódź.

Zapytaj jak możemy odmienić Twoją łódź!

Podejmując współpracę z nami pracujesz z profesjonalistami w zakresie spawania elementów do łodzi motorowych i żaglowych.

Twoja łódź w rękach profesjonalistów!

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Wybrane realizacje

Kilka najbardziej wymagających realizacji.

podest kąpielowy

Pomost kąpielowy dla łodzi motorowej.

Jeden z wykonanych przez nas kompleksowo podestów kąpielowych. Rama wykonana ze stali nierdzewnej, podest kompozytowy, zabezpieczony na długie lata przed działaniem wody.

trap dziobowy do łodzi

Kaczy dziób do żaglówki, łodzi morotowej

Tak zwany kaczy dziób, czyli trap dziobowy. Jeden z podstawowych elementów każdej łodzi. Zapewniamy dopasowane mocowanie oraz dowolny rozmiar.

osłona silnika zaburtowego

Osłona silnika zaburtowego

Osłona silnika zaburtowego to element zwiększający żywotność łodzi motorowej. Chroni śrubę i silnik przed uszkodzeniami mechanicznymi. Osłony spawamy z materiałów dobranych odpowiednio w zależności od rodzaju wód na których używana jest łódź.